Ljusstakar sten brons

Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons
Ljusstakar sten brons

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, för två ljus vardera, 1800-tal, sten och förgylld brons, höjd 51,5 cm

Nagg, överdelarna ej ursprungligen tillhörande

171047

2013-02-23