Väggskåp Montana

Väggskåp Montana
Väggskåp Montana
Väggskåp Montana
Väggskåp Montana
Väggskåp Montana
Väggskåp Montana

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGSKÅP, 5 st, Montana, Danmark, höjd 47, 47x30 cm vardera

Slitage, smärre skador

171055

2013-02-28