Vas Orrefors Ingeborg Lundin Ariel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Orrefors, Ingeborg Lundin, Ariel, geometrisk dekor, signerad ORREFORS Ariel Nr.576-E, Ingeborg Lundin, höjd 23 cm

Fotnagg, skada på livet, med gravyr i botten

171062

2013-02-23