Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SKULPTUR, E Fiaschi (Italien 1800-tal): Ung kvinna, signerad E Fiaschi 1899, alabaster, 58 cm inkl sockel
Sockel med lagning och skada, bysten med obetydliga skador
171115
2013-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här