Byrå
Valmis
2013-02-23
171117
| Korkein tarjous | 9 000 SEK |
| Arviointi | 12 000 SEK |
BYRÅ, tysk, 1700-tal, mahogny, höjd 83, 125x64 cm
Nyckel saknas, renoverad, fanérskador