Sune Skote oljemålning

Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

SKOTE, Sune (född 1909): Exteriör med hus, monogramsignerad och daterad 49-50, olja på pannå, 46x38 cm

171118

2013-02-23