Koppar 1700-tal Kangxi

Koppar 1700-tal Kangxi
Koppar 1700-tal Kangxi
Koppar 1700-tal Kangxi
Koppar 1700-tal Kangxi
Koppar 1700-tal Kangxi
Koppar 1700-tal Kangxi
Koppar 1700-tal Kangxi
Koppar 1700-tal Kangxi

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

KOPPAR, med fat, 7 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av blommor och fåglar

Sprickor, nagg, lagningar

171122

2013-02-23