Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
KOPPAR, med fat, 7 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av blommor och fåglar
Sprickor, nagg, lagningar
171122
2013-02-23