Olle Bonnier olja på panner

Olle Bonnier olja på panner
Olle Bonnier olja på panner
Olle Bonnier olja på panner
Olle Bonnier olja på panner

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad O.B. -51, gouache, 30x10,5 cm

Veck, krackelyrer

171136

2013-02-24