Gunnar Svensson oljemålning

Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVENSSON, Gunnar (1892-1977): Sydländskt landskap, signerad Gunnar Svensson, olja på duk, 50x61 cm

171142

2013-02-24