Richard Ramsay Reinagle oljemålning
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
REINAGLE, Ramsay Richard (1775-1862, tillskriven): "Motiv från Chigiparken, Rom", olja på duk uppfodrad på pannå, 52x46 cm,
PROVENIENS: Ur Generalkonsul Jean Jahnssons samling, Svensk-Franska Konstgalleriet
171144
2013-02-27