Richard Ramsay Reinagle oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

REINAGLE, Ramsay Richard (1775-1862, tillskriven): "Motiv från Chigiparken, Rom", olja på duk uppfodrad på pannå, 52x46 cm,
PROVENIENS: Ur Generalkonsul Jean Jahnssons samling, Svensk-Franska Konstgalleriet

171144

2013-02-27