Kinesiska tallrikar

Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TALLRIKAR, 3 st, djupa, porslin, Kina, 1700-talets mitt, dekor i famille rosefärger, diameter 23 cm

Glasyrslitage

171150

2013-02-24