Tallrik exportporslin

Tallrik exportporslin
Tallrik exportporslin
Tallrik exportporslin
Tallrik exportporslin

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, motiv med fåglar, diameter ca 22 cm

Smärre skador.

171153

2013-02-24