E Dupont

E Dupont
E Dupont
E Dupont
E Dupont

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DUPONT, Emile (Frankrike, 1800/1900-tal): Blomsterstilleben, signerad E Dupont, olja på duk uppklistrad på pannå, 64x90 cm

Smärre färgbortfall

171155

2013-02-27