Tallrikar exportporslin

Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin
Tallrikar exportporslin

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TALLRIKAR, i par + 3 udda, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, diameter ca 22,5 cm

Obetydliga glasyrnagg och slitage

171158

2013-02-24