Axel Peter oljemålning
Closed
2013-02-27
171161
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
PETER, Axel (1863-1942): Stilleben, signerad och daterad, olja på duk, 31x40 cm