Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER, Axel (1863-1942): Stilleben, signerad och daterad, olja på duk, 31x40 cm

171161

2013-02-27