Axel Hamborn olja

Axel Hamborn olja
Axel Hamborn olja
Axel Hamborn olja
Axel Hamborn olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAMBORN, Axel (1892-1987): Stilleben, signerad Hamborn, olja på duk uppfodrad på pannå, 53x64 cm

Dukhål efter häftstift, färgbortfall

171166

2013-02-27