Helge Frender oljemålning

Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRENDER, Helge (1906-1976): Stilleben med vita blommor, signerad Frender, olja på duk, 47x38 cm

171169

2013-02-24