Kjell Sörensen Ringi oljemålning
Klubbat för:
7 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RINGI, Kjell Sörensen (1939-2010):"Blue Tower 1", signerad K, S Ringi, olja på duk, 170,5x70 cm
Kuntoraportti
171177
Päivämäärä:
2013-02-25