Kjell Sörensen Ringi oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RINGI, Kjell Sörensen (1939-2010):"Blue Tower 1", signerad K, S Ringi, olja på duk, 170,5x70 cm

Kuntoraportti

171177

Päivämäärä:

2013-02-25