Edvard Rosenberg olja

Edvard Rosenberg olja
Edvard Rosenberg olja
Edvard Rosenberg olja
Edvard Rosenberg olja
Edvard Rosenberg olja
Edvard Rosenberg olja

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROSENBERG, Edvard (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad och daterad Edv. Rosenberg, olja på duk, 59x95 cm

171178

2013-02-24