Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KOKS, Endel (Estland 1912-1983): "Peur", signerad E Koks -56,m olja på duk, 46x88 cm
171179
2013-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här