OW Nilsson oljemålning

OW Nilsson oljemålning
OW Nilsson oljemålning
OW Nilsson oljemålning
OW Nilsson oljemålning
OW Nilsson oljemålning
OW Nilsson oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): Sommarkväll vid Dalby, Wärmland" signerad Olof W. Nilsson, olja på duk, 76x59 cm

171184

2013-02-24