Greta Lindberg oljemålning

Greta Lindberg oljemålning
Greta Lindberg oljemålning
Greta Lindberg oljemålning
Greta Lindberg oljemålning
Greta Lindberg oljemålning
Greta Lindberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDBERG, Greta (1889-1978): "Dalen", signerad och daterad Greta F Lindberg, daterad atergo 1962, olja på duk, 38x56 cm

Dukhål

171212

2013-02-24