Oljemålning Kamchorn signerad och daterad 1968

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KAMCHORN, Soonpongsri (Thailand, född 1937): Fem flickor i hatt, signerad och daterad Kamchorn 1968, olja på duk, 98x73 cm

171220

2013-02-24