Roland Svensson färgserigrafi

Roland Svensson färgserigrafi
Roland Svensson färgserigrafi
Roland Svensson färgserigrafi
Roland Svensson färgserigrafi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Utskärsfrid", signerad o daterad Roland S -97, färgoffset, 137/200, 44x61 cm

171237

2013-02-24