Roland Svensson färgserigrafi

Roland Svensson färgserigrafi
Roland Svensson färgserigrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): " Från lilla Nassa", signerad o daterad Roland S. 80, färgserigrafi, 29/210, 10,5x31,5 cm

171258

2013-02-24