Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASILENKO, Alexander (född 1965): Mona Lisa, signerad och numrerad Vasilenko, 95/240, serigrafi, 69x50 cm, rammått 94x74 cm
171264
2013-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här