Tarik Hardaga olja på pannå

Tarik Hardaga olja på pannå
Tarik Hardaga olja på pannå
Tarik Hardaga olja på pannå
Tarik Hardaga olja på pannå

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HARDAGA, Tarik (född 1960): Husfasad med bar, signerad T Hardaga, olja på pannå/collage, 71x126 cm

171276

2013-02-25