Bengt Fransson oljemålning
2013-02-24
171304
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Kvällsljus från Djurgården", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm