Eva Hallström olja

 Eva Hallström olja
 Eva Hallström olja
 Eva Hallström olja
 Eva Hallström olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HALLSTRÖM, Eva (född 1942): "Drömmen", signerad EH, olja på duk, 65x58 cm

171335

2013-02-25