Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PALMÉR, Anders (född 1958): Stadsbild, signerad Palmér, olja på duk, 60,5x65 cm
Tryckmärke
171341
2013-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här