Skylt i silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKYLT, silver, ostämplad, 1600-talets slut, driven och punsad dekor av akantus och grotesker, mittsektion med förgyllning och 4 graverade namn med årtal 1688, 18x16 cm
Liten bit saknas, bristning
171355
2013-02-27