Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
GAFFEL, KNIVAR, 2 st., silverskaft, skaftens avslutningar i form av mussla, England 1700-talets mitt
Zustandsbeschreibung
Slitage
171357
2013-02-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner