Gaffel knivar i silver

Gaffel knivar i silver
Gaffel knivar i silver
Gaffel knivar i silver
Gaffel knivar i silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

GAFFEL, KNIVAR, 2 st., silverskaft, skaftens avslutningar i form av mussla, England 1700-talets mitt

Zustandsbeschreibung

Slitage

171357

2013-02-27