Jockum Nordström litografi
2013-02-25
171368
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Barndomens definitiva slut", signerad och daterad Jockum 02, 55/125, färglitografi, 41x53 cm