Carl Larsson litografi
2013-02-25
171372
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARSSON, Carl, efter: "Namnsdag på härbret", numrerad 575/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm,
Utgiven av Swedart