Carl Larsson litografi

Carl Larsson litografi
Carl Larsson litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARSSON, Carl, efter: "Blomsterfönstret", numrerad 575/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm,
Utgiven av Swedart

171373

2013-02-25