Bo Beskow oljemålning

Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BESKOW. Bo (1906-1989): "Månskenssonat för stråkar"-hommage a Mats Lidström, signerad Beskow, olja på duk, 130x145 cm

171378

2013-02-25