Marmorskulptur

Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKULPTUR, marmor, 18/1900-tal, 3 gracer, höjd 67 cm

Smärre skador

171379

2013-02-25