Endre Kacz oljemålning

Endre Kacz oljemålning
Endre Kacz oljemålning
Endre Kacz oljemålning
Endre Kacz oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KACZ, Endre Komaromi (Ungern 1880-1969): Salongsinteriör, signerad, olja på duk, 68x55 cm

171381

2013-02-25