Mårten Andersson litografier

Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERSSON, Mårten (född 1934): (3), färglitografier, signerade och numrerade, Mårten A, 34x27 cm

171383

2013-02-25