Matservis Rörstrand
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATSERVIS, 102 dlr, Rörstrand, "Dacka" och snarlik modell, bestående av, 57 mattallrikar, 21 djupa tallrikar, 6 assietter, 2 pastejformar, 2 terriner, 4 serveringsfat med lock, 10 uppläggningsfat
Smärre nagg och sprickor, skador kan förekomma
171406
2013-02-25