Matservis Rörstrand

Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSERVIS, 102 dlr, Rörstrand, "Dacka" och snarlik modell, bestående av, 57 mattallrikar, 21 djupa tallrikar, 6 assietter, 2 pastejformar, 2 terriner, 4 serveringsfat med lock, 10 uppläggningsfat

Smärre nagg och sprickor, skador kan förekomma

171406

2013-02-25