Matbord 1960-tal

Matbord 1960-tal
Matbord 1960-tal
Matbord 1960-tal
Matbord 1960-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1960-tal, glasfiber och plast, höjd 74, diameter 110 cm

Fläckar, slitage

171433

2013-03-02