Rullvagn Flip Antonio Citterio

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RULLVAGN, "Flip", formgiven av Antonio Citterio, röd plast och krom, höjd 73, 80x40

Smärre repor, bruksslitage

171490

2013-03-03