Yngvar Sandström sidobord

Yngvar Sandström sidobord
Yngvar Sandström sidobord
Yngvar Sandström sidobord
Yngvar Sandström sidobord
Yngvar Sandström sidobord
Yngvar Sandström sidobord
Yngvar Sandström sidobord
Yngvar Sandström sidobord
Yngvar Sandström sidobord
Yngvar Sandström sidobord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄNGBRICKA/SIDOBORD, formgivet av Yngvar Sandström för NK, Triva-serien, etikettmärkt, höjd 30, 60x42 resp höjd 60, 30x42 cm

Bruksslitage, repor

171492

2013-02-26