Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SÄNGBRICKA/SIDOBORD, formgivet av Yngvar Sandström för NK, Triva-serien, etikettmärkt, höjd 30, 60x42 resp höjd 60, 30x42 cm
Bruksslitage, repor
171492
2013-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här