Karl Dahlqvist oljemålning

Karl Dahlqvist oljemålning
Karl Dahlqvist oljemålning
Karl Dahlqvist oljemålning
Karl Dahlqvist oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHLQVIST, Karl (1900-71): "Rue Becerell", signerad och daterad Karl Dahlqvist Paris 1949, olja på pannå, 80x60 cm

171504

2013-02-26