Tekanna silver

Tekanna silver
Tekanna silver
Tekanna silver
Tekanna silver
Tekanna silver
Tekanna silver
Tekanna silver
Tekanna silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEKANNA, silver, Thomas Harper II London 1810, kulfötter, godronnering, höjd inklusive knopp 14 cm, total vikt ca 509 g

Pip med obetydlig lagning, bucklor

171512

2013-02-26