Axel Kyhlberg oljemålning

Axel Kyhlberg oljemålning
Axel Kyhlberg oljemålning
Axel Kyhlberg oljemålning
Axel Kyhlberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KYHLBERG, Axel (1886-?): "Utsikt från skinnarviks bergen, signerad och daterad 1929, olja på duk, 68x125 cm

171513

2013-02-26