Ivar Morsing oljemålning

Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MORSING, Ivar (1919-2009): Interiör med kvinna, signerad och daterad I Morsing 1949, olja på duk, 76x55 cm

171518

2013-02-26