Fällbord fanerat med alrot

Fällbord fanerat med alrot
Fällbord fanerat med alrot
Fällbord fanerat med alrot
Fällbord fanerat med alrot
Fällbord fanerat med alrot
Fällbord fanerat med alrot
Fällbord fanerat med alrot
Fällbord fanerat med alrot
Fällbord fanerat med alrot
Fällbord fanerat med alrot

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FÄLLBORD, alrot, stämplat J. Siölin, höjd 71, 88x90 cm

Renoverat

171519

2013-03-03