Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÄGARE, på fot, porslin, Kina,1700-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, höjd ca 14 cm
Obetydligt äldre mynningsnagg
171524
2013-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här