Barnbil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARNBIL, 1900-talets andra hälft, i plåt och trä, rattstyrning, ekrade hjul med gummidäck, suflett, mässings platta märkt " ..... Ingemars old car collection Rydaholm", längd ca 110 cm
Diverse skador
171544
2013-03-05